Як можливо отримати безкоштовні протези для інвалідів

Кожен випадок ампутації унікальний, в той же час — кожне протезування характеризується особливими вимогами. На вартість протезів впливає стан кукси й тазостегнового суглоба, особливості проведення ампутації. Протез повинен бути надійним та функціональним для забезпечення повноцінної ходьби та бігу.

Протез ноги — це недешевий виріб, оскільки він виготовляється індивідуально під кожного пацієнта з урахуванням особливостей ампутації. В наш час відбувається забезпечення інвалідів протезно- ортопедичними виробами від підприємства «Орток-Крок», тому кожна людина з обмеженими фізичними можливостями може відчути всю радість повноцінного життя та свободи пересування без сторонньої підтримки.

Яким пацієнтам підійдуть безкоштовні протези ніг

Ортопедичні вироби на замовлення виготовляються для кожного пацієнта індивідуально, частіше всього протези для ніг визначаються довжиною кулкси стегна. Від того на якому ріні проведено ампутацію нижньої кінцівки, протези вище коліна бувають:

  1. З відсутнім колінним модулем — необхідні в тих ситуаціях, коли кінцівка ампутована по лінії коліна. Це найбільш простий тип, де замість коліна є шарнір з тягами.
  2. Вироби для довгої, середньої або короткої кукси стегна — потрібен колінний модуль, від якого визнаються функції виробу, зручність використання та його якість. Існують моделі на базі керування мікропроцесорами, такі ортопедичні вироби для інвалідів дозволяють легко підійматись по сходам, кататись на велосипеді та гуляти по нерівній місцевості.
  3. Протези для нижніх кінцівок вище коліна при вичленованому тазостегновому суглобі найбільш складні. Тут кукси немає, тому потрібна складний тип фіксації конструкції до таза.

Де можливо отримати безкоштовно протез в Україні

Безкоштовні протези для інвалідів — це можливо! На сайті ortokrok.com надається унікальна можливість отримати повністю безкоштовно ортопедичні вироби в Україні. Спочатку потрібно пройти консультацію в лікаря для визначення всіх необхідних параметрів, підбору оптимального типу протезування. Далі — надати всі необхідні документи, вказані на сайті. Компанія «Орто-Крок» надає дітям та дорослим з інвалідністю та іншим окремим категоріям населення послуги безоплатного забезпечення протезами. Підприємство займається виготовленням ортезів/протезів на нижні кінцівки найвищої високої якості.