Вітаміни для мозку: що допоможе бути розумним?

Помітили, що ваша активна та допитлива дитина, яка завжди прагнула нових знань і була старанною в навчанні, втратила інтерес до освіти, стала млявою, неуважною та вередливою? Не поспішайте звинувачувати її в упертості та лінощах. Цілком можливо, що винний у цьому дефіцит корисних речовин – вітамінів та мікроелементів, вкрай необхідних дитячому організму для повноцінного та гармонійного розвитку, поліпшення пам’яті, концентрації уваги, а також збереження сил для інтенсивного навчання.

Щоб поліпшити роботу мозку і повернути жагу до навчання, треба уважно переглянути щоденний раціон дитини та впевнитись у його різноманітності, збалансованості та корисності. Але найбільш необхідною речовиною, нестача якої призводить саме до проблем із пам’яттю, увагою та спричиняє втомлюваність, є поліненасичені жирні кислоти Омега 3.

Користь Омега-3 для дітей

Зростаючий організм дитини кожного дня зазнає стресу від підвищених фізичних та розумових навантажень. Щоб з легкістю долати всі труднощі, йому потрібна постійна підтримка у вигляді дотримання норм споживання Омега-3. Цю речовину ще називають «вітаміни для пам’яті та мозку», адже важко переоцінити її користь для розвитку мозку та здатності швидко запам’ятовувати велику кількість інформації.

Омега-3 жирні кислоти надходять в організм із жирною морською рибою та морепродуктами, рослинними оліями (льняною, оливковою), квасолею, волоськими горіхами тощо. Важко знайти дитину, яка б із задоволенням вживала всі продукти з цього переліку. Але для отримання достатньої кількості Омега-3 треба, наприклад, щонайменше двічі на тиждень вживати рибні страви. В якості замінника можна пропонувати дитині риб’ячий жир. Та через неприємний запах його навіть доросла людина не має бажання приймати. Отже, питання, що пити для поліпшення пам’яті дитині, залишається відкритим для багатьох батьків.

Омега-3: як приймати дітям без дискомфорту

Запобігти дефіциту Омега-3 та всіх негараздів, пов’язаних із їхнім дефіцитом, і водночас уникнути скандалів через відмову від несмачного риб’ячого жиру можна. Достатньо доповнити звичне харчування дитини спеціальними вітамінними добавками, що розроблені з урахуванням смаку, безпеки та зручності для малечі різного віку. Сьогодні у продажу представлений великий вибір вітамінно-мінеральних засобів, здатних збагатити раціон або ж повністю замінити натуральні вітаміни для нервової системи та розвитку мозку.

Обираючи полівітамінний комплекс для дитини, зверніть увагу на смачні сиропи або яскраві жувальні капсули, які неодмінно сподобаються вашій малечі. Наприклад, препарат Вітатон Мультиомега, відгуки про який говорять про відчутну користь. Його головна діюча речовина — Омега-3, а ще 14 вітамінів та мінералів — дбають про імунітет, психічний та розумовий розвиток, роботу щитовидної залози, нервову систему та зір.

Хочете, щоб Ваша дитина була найрозумнішою, мала хорошу пам’ять і добре вчилася — зацікавте її навчанням, допоможіть організувати правильний режим дня та повноцінне харчування, а також запропонуйте смачні вітаміни з корисними поліненасиченими кислотами Омега-3.