Як вибрати жіноче взуття на осінь

Коли настає холодна пора року, дуже важливо задуматися про покупку теплого, зручного і комфортного взуття. Відмінним варіантом для осінньо-зимового сезону є черевики.

Щоб покупка якомога довше радувала свого власника, необхідно при її виборі врахувати деякі правила. Найголовнішим аспектом при покупці осінніх черевик є вибір матеріалу, з якого виготовлено взуття. Найкращим варіантом вважається натуральна шкіра, так як цей матеріал добре зберігає тепло, має високі гігієнічні властивості, а також є самим зносостійким. Ще одним варіантом може стати замша, яка добре захищає від холоду. Мінусом замші можна вважати низьку стійкість до вологи. Також за взуттям із замші досить складно доглядати. Можна придбати черевики зі шкірозамінника, але такий матеріал погано зберігає тепло і не має високу якість.

Підошва черевик не повинна пропускати вологу. Краще буде, якщо підошва виготовлена ​​з поліуретану, гуми або полівінілхлориду. П’яткова частина черевика повинна бути пружною і твердою, а шкарпетки трохи опуклими. У гарного взуття завжди присутній дві устілки — основна і вкладная. Добре, якщо основна устілка буде виконана зі шкіри, а вкладная — з гігроскопічного пористого матеріалу, вбирають вологу.

Черевики можуть бути на блискавці, шнурівці або липучці. Якщо обрана взуття на блискавки, замок заздалегідь слід перевірити, так як він повинен ковзати вільно.

Перед покупкою ортопедичне взуття обов’язково слід поміряти. Для оцінки зручності краще одягнути відразу обидва черевики і спробувати походити в них. Підбирати розмір потрібно з огляду на те, що до вечора ноги можуть трохи набрякати і збільшуватися.

Завдяки широкому асортименту жіночі черевики можна вибрати на будь-який смак — з плоскою підошвою, на підборах або на платформі. Головне правило ж при виборі взуття полягає в тому, що осінні черевики повинні бути комфортними, теплими, якісними і зручними.